דבר יו"ר הארגון / 28.01.2020

חברות וחברי ארגון יקרים,

אני שמח לעדכן אתכם על קיומו של כנס מיוחד לחברי הארגון שנקיים בדימונה ביום ראשון ה-2.2.2020

בכנס, שבו ישתתף גם מכובדנו ראש עיריית דימונה מר בני ביטון, נציג בפני חברות וחברי הארגון תושבי דימונה מידע חשוב ועדכני על הזכויות שלהם בביטוח הלאומי, על קרנות הפנסיה ועל השירותים השונים שסניפי הארגון ברחבי המדינה מציעים לכל דורש.

במיפגש תרצה גם הגב' חגית ים נציגת האלמנות הארצית שתעדכן את החברות בשירותים השונים שהיא וחברותיה מעניקות לאלמנות ברחבי הארץ.

ברצוני להדגיש כי המיפגש בדימונה הוא הראשון בסדרת אירועים ומיפגשים שנקיים ברחבי הארץ, כדי להביא את דבר הארגון לחברים וליידע אותם בכל מיגוון הזכויות שלהם.

בביקורי התכופים בארבעת סניפי הארגון במרכז בצפון בדרום ובירושלים אני נתקל לצערי בחבריות וחברים רבים שאינם מודעים לזכויות שלהם ולהוראות החוק בנוגע לנכי העבודה. דבר זה גורם לעוגמת נפש ואף להפסד כספי ניכר  ללא צורך.

עוד התברר לי כי רבים מחברי הארגון לא מודעים לאפשרות להרים טלפון או להכנס לאתר של הארגון ולהתעדכן בכל נושא ובכל סוגיה שמעסיקה אותם. כך למשל פגשתי חברות וחברים שלא נערכים נכונה לקראת הפרישה שלהם לפנסיה ממקומות העבודה שלהם. הם לא מודעים לכך שנכי עבודה זכאים לקיצבאות פנסיה גבוהות יותר וכי הם נהנים מפטורים שונים במס ההכנסה, מס רכישה מיסי ארנונה ועוד ועוד.

אני קורא לחברות ולחברים באשר הם לעקוב אחרי הפרסומים שלנו באתר הארגון ולהגיע ולעודד חברות וחברים להצטרף לכנסים הללו כדי להרחיב דעת ולהמנע מאיבוד זכויות חשובות.

כאמור התחלנו בדימונה כחלוצה וכמובילת דרך – אבל בכוונתנו להגיע לכל עיר גדולה בארץ ולקבץ יחד את חברות וחברי הארגון כדי לחלוק איתם כל מידע חיוני ומועיל.

בברכה,
יוסי  דדוש,
יו"ר ארגון נכי ואלמנות העבודה בישראל

תפריט נגישות
הגדלת גודל גופן
הגדלת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
איפוס גודל גופן
איפוס גודל גופן
הבלטת קישורים
הבלטת קישורים
גווני שחור לבן
גווני שחור לבן
היפוך צבעים
היפוך צבעים
איפוס הכל
איפוס הכל
הצהרת נגישות
סגירת תוסף נגישות
דלג לתוכן המרכזיתפריט ראשיתפריט נגישותיצירת קשרמפת אתר