נגישות

יום כיף במלון דיוויד ים המלח - למחוז באר שבע

+ -
חברות וחברים יקרים,
ארגון נכי ואלמנות נפגעי תאונות עבודה בשיתוף חברת לונה טורס שמחים להציע לכם יום כיף בים המלח במלון דיוויד ים המלח בתאריך 10.07.2018 (יום שלישי) במחיר מיוחד של 100 ש"ח לאדם כולל הסעה.

טלפון להרשמה- 08-6284646 או 08-6275049
מספר המקומות מוגבל! כל הקודם זוכה! אוטובוס אחד בלבד.מה בתוכנית?09:00-הגעת הקבוצה למלון
שימוש במתקני הספא- סאונה, ג'קוזי, בריכת מי מלח פנימית וחיצונית ובריכת המלון חדר כושר (עם נעלי ספורט בלבד) ומגבות לשימוש יומי, הכניסה לספא מגיל 16 ומעלה, לוקרים תמורת פיקדון ועל בסיס מקום פנוי.

13:00-15:00 – ארוחת צהריים עשירה במסעדת המלון המוגשת בסגנון בופה.

16:00-קפה ועוגה לאורחי הקבוצה באזור מרוכז.

החבילה כוללת: שימוש במתקני המלון והספא - ארוחת צהרים - קפה ועוגה 

טלפון להרשמה- 08-6284646 או 08-6275049

מספר המקומות מוגבל! כל הקודם זוכה! אוטובוס אחד בלבד.

על המלון:כולל בין היתר חוף פרטי עבור האורחים, המלון נמצא בים המלח ומשקיף אל עבר הנוף היפיפה של ים המלח. כמו כן כוללים אינטרנט אלחוטי חינם באזורים ציבוריים, בריכה וסאונה. מהמלון נשקף נוף מדהים של הים, כמו כן כולל גם טיפולי פנים, טיפולי גוף ומגרש סקווש. הוא נחשב פופולרי בקרב משפחות ומציע חדרים עם מרחב ומגוון שרותים מותאמים לצורכיהן כמו מועדון ילדים ובריכת ילדים. כמו כן יש במקום גם מועדון כושר עם בריכת שחייה.


בברכת חופשה מהנה,
רכז תרבות - צמח נבון                    יו"ר סניף ב"ש והדרום - אוואנס אלוש


המידע הנמסר באתר האינטרנט של הארגון הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע ראשוני לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו בעתיד בעמוד תנאי השימוש. המידע, המדריכים והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע הגולשים בלבד, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או הליך אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר.
כל הזכויות שמורות - 2015 - ארגון נכי ואלמנות נפגעי תאונות עבודה בישראל
URL בניית אתרים