נגישות

טיול מאורגן לזנזיבר

+ -
חברות וחברים יקרים,

אנחנו שמחים להציג לכם טיול מאורגן שעמלנו עליו רבות לאי התבלינים!

בתאריכים 19-26/06/2018 נצא לטיול מאורגן לזנזיבר (7 לילות / 8 ימים).


טיול שראשיתו בחלום אקזוטי על ניחוחות רחוקים, טעמים מרתקים וצבעים מזהירים ההופכים למושגים ומציאותיים . בטיולנו אל אי התבלינים נשלב חופשה חלומית באי הקסום זנזיבר, לחופיו חולות לבנים צחורים בין היפים בעולם, מימי האוקיאנוס נגלים באין ספור צבעי טורקיז ושלל בעלי חיים ימיים.

מחירים והזמנותמחיר לאדם בחדר זוגי – 1528$
תוספת ליחיד - 400$

*מותנה ב- 35 נוסעים

לפרטים נוספים ולרישום:
לונה טורס (מאיה) 08-6201116 / ארגון נכי תאונות עבודה 08-6284646


תוכנית הטיוליום 1 / יום שלישי : תל אביב- זנזיבר (Zanzibar).

ניפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה ישירה לעיר זנזיבר סיטי באי זנזיבר. לאחר הנחיתה נצא לכיוון המלון בו נבלה את החופשה הקרובה, ניפרד מחיי המערב ונתמכר לחוויה האפריקאית שלפנינו. חופים תכולים, ריחות וצלילים של אפריקה.
ארוחת ערב ולינה בזנזיבר.

יום 2 / יום רביעי : סטון טאון זנזיבר ושייט אל אי הצבים (Zanzibar Stone Town)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול יום בבירתה הקדומה של האי, העיר הבנויה מאלמוגים שנתנו לה את שמה. נהלך ברחובות הצרים המרכיבים את הסבך העירוני הנקרא סטון טאון , עיר האבן ( Stone Town) במהלך הסיור בעיר נטייל בין הסמטאות של העיר העתיקה ונתוודע אל הבנייה הייחודית המאפיינת את המקום , נפגוש בתושבי העיר ונלמד על חיי המקומיים הדומים ולא דומים לאחיהם ביבשת. נבקר בשווקיה השונים, נכיר את חומרי הגלם המקומיים ואת הטעמים הייחודיים למקום נמשיך ונבקר בשוק העבדים , עד למאה ה 19 שימש המקום כתחנת סחר פעילה להעברת עבדים מרחבי אפריקה לאסיה , נצפה בביתו של דיוויד לווינגסטון משחרר העבדים , בכנסייה הקרויה על שמו ונראה את ביתו של "התושב המפורסם ביותר באי" פרדי מרקורי , סולנה של להקת קווין. בהמשך היום נצא לשייט בסירות הדאו אשר תיקחנה אותנו אל אי הצבים או בשמו הקודם אי האסירים. המקום שימש בעבר כבית סוהר אך כיום הוא משמש בית גידול טבעי לאוכלוסיית צבי יבשה גדולי ממדים. נסייר באי, נשמע את סיפורו ונכיר את בעל החיים הייחודי. לעת ערב נשוב לבית המלון לארוחת ערב ולינה .

יום 3 / יום חמישי : (Zanzibar) יום טיול כפרי צפון האי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בו נכיר חלקים נוספים של האי, נעזוב את חופי בתי המלון ונצפין אל כפריו של האי. נבקר בכפר הדייגים נוגאווי ( Nungwi) , הכפר המשמר את טכניקות הדייג ואורחות החיים של תושבי המקום. נראה את בתיו, את הסירות המסורתיות וטכניקת בנייתן הייחודית. נבקר בשוק המקומי ונתרשם משלל הדגה שמוציאים הדייגים מן הים. בתום הסיור נמשיך לביקור במפרץ קנדוואה ( Kendwa) בו נראה אוכלוסיית צבי ים העומדת בפני הכחדה ונלמד את מחזור חייו של צב הים. לעת ערב נשוב לבית המלון לארוחת ערב ולינה בזנזיבר.


יום 4 / יום שישי : שייט עם דולפינים וביקור בחוות התבלינים


יום של אטרקציות המזוהות עם זנזיבר , מפגש בלתי אמצעי עם דולפינים וסיור בין עצי ושיחי התבלין המזוהיים עם האי.
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת ניסע אל הכפר קיזמיקזי (Kizmikazi ) ומשם נצא לשייט בין להקות של דולפינים. נוכל לצלול לצלם ולשחות עם בעלי החיים בסביבתם הטבעית ללא כלובים וללא מחיצות.
(הסבירות לפגוש דולפינים במהלך השייט גבוהה , אך היא מותנת ברצונם של בעלי החיים ובתנאי הים.)

במחצית השניה של היום היום נגיע לביקור באחת מחוות התבלינים שנתנו לאי את שמו, נלמד אודות התבלינים וסוגיהם. נלמד להבדיל בין תרמיל לבין פרי, בין גרעין לבין עלה, בין תבלין יבש לטרי ואת השימוש המומלץ בכל אחד ואחד.

יום 5 / יום שבת : נופש בזנזיבר (Zanzibar )

נופש ומנוחה באי שטוף שמש , בילוי על חופיו של האי ובשלל האטרקציות , אפשרות לפעילות ספורט ימית או טיולים עצמאיים באי .

יום 6 / יום ראשון : יום נופש בזנזיבר או אפשרות לספארי בלו -שייט מרהיב במפרץ צ'וואקה Chwaka) ) כולל ארוחת צהרים

נופש ומנוחה באי שטוף שמש , בילוי על חופיו של האי ובשלל האטרקציות , אפשרות לפעילות ספורט ימית או טיולים עצמאיים באי .
או אפשרות לספארי בלו בתוספת 60$ לנוסע כולל ארוחת צהרים ושתייה חופשית.
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשייט מרהיב בנופיו אל רחבי האי ובחוף קאה (Kae) היפהפה שבמפרץ צ'וואקה (Chwaka). במהלך השייט נעגון ב"אי הנעלם" , דיונת חול לבן המבצבצת מן האוקיאנוס בשעות השפל, שם נתכבד בשתייה ובמגוון פירות טרופיים, נמשיך ונשוט אל לגונה יפהפייה, ביתם של בעלי חיים ימיים. נשנרקל אל עולם תת מימי עשיר (הציוד כלול) ונאכל ארוחת צהרים עשירה, הכוללת בין היתר, דגים ומאכלים בגריל, פירות טרופים ושתייה. בתום יום מלא חוויות, נשוט וניסע חזרה אל בית המלון.

יום 7 / יום שני : יום נופש בזנזיבר או אפשרות לביקור בכפר מויני ( Moyoni ) "לגעת בחיים הזנזיברים"

נופש ומנוחה באי שטוף שמש , בילוי על חופיו של האי ובשלל האטרקציות , אפשרות לפעילות ספורט ימית או טיולים עצמאיים באי .
או אפשרות לחצי יום טיול בתוספת של 22$ לנוסע.
הבוקר ניסע למפגש בלתי אמצעי עם תושב הכפרים המקומיים , נבקר בכפר מויוני ( Moyoni)
נבקר במסגרות הלימוד של הכפר , בבית הספר ובגן ילדים , בהזדמנות זו נוכל להעניק לילדים מתנות קטנות ( ממתקים ועפרונות יתקבלו בברכה ) והם בתמורה יציגו בפנינו את יכולת השירה והלימוד שלהם בשפות האנגלית והסוהילית.
נמשיך לעומקו של הכפר ונפגוש " בפרלמנט המקומי " של הכפר וביושבי בית הקפה.
עוד נבקר בבית מקומי כפרי , שם נלמד על אופן ההכנה של הבישו המקומי. בהמשך היום נבקר במערת נטיפים , שם נשתתף בטקס בוודו ( גירוש שדים ) .

יום 8 / יום שלישי : זנזיבר – שמורת הטבע ג'וזאני ( Jozani national park .) - תל אביב
 
לאחר ארוחת הבוקר ניפרד לשלום ממלונו ובדרכנו אל זנזיבר סיטי נעצור לביקור בשמורת הטבע ג'וזאני (Jozani) נסייר בין שבילי השמורה בין עצי מנגרובים ויער של עצי המהגוני המשמשים כבית לקופי הקולובוס הגדלים ונלמד על אורחות חייהם.

בתום הסיור ניסע לשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה חזרה לתל אביב.

דמי ביטוללהלן דמי דמי ביטול לנוסע בודד:
  • עד 45 ימי עבודה- 150$
  • מ- 30 ימי עבודה- עד 21 ימי עבודה - 15%
  • מ- 20 ימי עבודה – עד 14 ימי עבודה - 45%
  • מ- 13 ימי עבודה- עד 7 ימי עבודה - 70%
  • מ- 6 ימי עבודה ועד "אי הגעה" - 100%
הרישום עד 10/4
המידע הנמסר באתר האינטרנט של הארגון הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע ראשוני לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו בעתיד בעמוד תנאי השימוש. המידע, המדריכים והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע הגולשים בלבד, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או הליך אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר.
כל הזכויות שמורות - 2015 - ארגון נכי ואלמנות נפגעי תאונות עבודה בישראל
URL בניית אתרים