נגישות

טיול לצפון 2019

+ -
חברות וחברים יקרים,
אנו מזמינים אתכם לנופש בצפון בין התאריכים 14-17/07/19 במלון הגושרים מלון בטבע. 
הטיול כולל ביקור בנמל אשדוד, סיור חוויתי ברפת החלב המודרנית במשק קורלנדר, שייט קייקים וטיול בהרי נפתלי.

מחירון:
  • זוג מבוגרים בעלות 2,990 ₪
  • תוספת ילד בחדר הורים (2-12) 760 ₪
  • 3 ילדים בחדר נפרד 3,025 ₪
  • תינוק 120 ₪
  • יחיד 2,420 ₪
  • 3 מבוגרים 4,325 ₪
ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ב- 4 תשלומים ללא ריבית בטלפון 08-6284646
כולל אוטובוס הלוך ושוב

תוכנית הטיול 
יום ראשון 14.07.19

07:30 יציאה מארגון נכי תאונות עבודה ב"ש- רח' ההגנה 23 יציאה בזמן.
חלוקת ארוחת בוקר במהלך הנסיעה.
45:08 כניסה לנמל אשדוד- כניסה למרכז המבקרים
מרכז המבקרים החדש של נמל אשדוד הוא מהגדולים, המושקעים והמתקדמים בארץ. מטרתו היא להציג את חשיבותו האסטרטגית בחיי היומיום ותרומתו לכלכלה מיום הקמתו, בראשית שנות ה-60 ועד היום.15:00 הגעה משוערת למלון- הגושרים מלון בטבע
בגליל העליון בארץ פלגי המים שוכן אחד המלונות הייחודיים והיפים בארץ:
המלון הוקם על שרידיו של ארמון החורף המרהיב של האמיר פע'ור, השליט העותומני של צפון עמק החולה ורמת הגולן. המלון מוקף בפלגי מים קטנים, מעיינות ציוריים, חורש סבוך וטובל במרחבי דשא ירוקים.

ארוחת ערב במלון

יום שני 15.07.19

ארוחת בוקר במלון, 10:00 שלאחריה נצא במרוכז לביקור במשק קורלנדר.
סיור חוויתי ברפת החלב המודרנית הסיור ברפת עובר בין כל תחנות החיים של הפרה וכולל הסברים על הטכנולוגיות המתקדמות ברפת-מערכת חליבה וזיהוי דרישות מתקדמת, טיפוח העדר, טיפול אקולוגי בשפכים, חשמל סולארי ועוד. במהלך הסיור בקרים במכון החליבה ולצד המערכת האוטומטית, חולבים את הפרות ביד כמו פעם. את הסיור ברפת מסיימים בהאכלה של העגלים הקטנים מבקבוקים. לא עוזבים לפני שטועמים גבינות ושמן זית אורגני במחלבה.

11:30 נמשיך יחד אל קייקי הגושרים ונצא לשייט קייקים- קייקי הגושרים מציעים לכם שייט קייקים בקייק זוגי או משפחתי, במסלול קייקים רגוע ומיוחד במים צוננים . המסלול מוקף עצי צפצפה ועצי אקליפטוס, עם מדריכים מקצועיים המלווים אתכם לאורך המסלול, כשציוץ הציפורים מתנגן ברקע. המסלול מתחיל עם מגלשת קייקים מקצועית ומהירה. תחילת המסלול בסמוך לקיבוץ הגושרים, אורכו כ- 5 ק"מ, השייט כולו בנוף צבעוני ועוצר נשימה, במים רגועים עם צמחיה פראית גם בשמש וגם בצל.. . ארוחת צהרים עצמאית
חזרה למלון, מנוחה והתארגנות.

ארוחת ערב במלון

יום שלישי 16.07.19

ארוחת בוקר במלון.

מפגש עם המדריך בלובי. 10:00 ויציאה מרוכזת לטיול – הרי נפתלי:
מצפה בנייה – תצפית יפה על דרום לבנון והחרמון. מצפור אגמון – תצפית יפה על עמק החולה ורמת הגולן. מלכיה – ביקור באתר "קרבות מלכיה" בתש"ח ותצפית יפה על בקעת קדש ורכס נפתלי. תל קדש – שרידי מקדש רומאי מרשים, ארונות קבורה עתיקים (סרקופגים) ותצפית על בקעת קדש הציורית. ארוחת צהרים עצמאית.
חזרה למלון, מנוחה והתארגנות.

ארוחת ערב במלון.

יום רביעי 17.07.19

ארוחת בוקר במלון. 11:00 עזיבת חדרים וחזרה דרומה.


המידע הנמסר באתר האינטרנט של הארגון הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע ראשוני לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו בעתיד בעמוד תנאי השימוש. המידע, המדריכים והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע הגולשים בלבד, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או הליך אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר.
כל הזכויות שמורות - 2015 - ארגון נכי ואלמנות נפגעי תאונות עבודה בישראל
URL בניית אתרים