נגישות

דבר יו"ר הארגון

+ -
חברות וחברים יקרים,

כבכל עת, אנו ממשיכים לפעול לקידום זכויותיהם של החברים במוסד לביטוח לאומי ובמוסדות ציבור שונים, בעיקר באמצעות מתן ייעוץ והנחיות שוטפות לחברי וחברות הארגון. אני מדגיש כי הייעוץ שאנו נותנים אינו ייעוץ משפטי! יחד עם זאת, פעילי הארגון רכשו ידע וניסיון לא מבוטלים, שמהווים כלים חשובים למיצוי זכויותיהם אל מול מוסדות הציבור והמוסד לביטוח לאומי.

בעת האחרונה, נפח הפעילות בארגון צמח וגדל לעין שיעור. הפעילויות שאנו מקיימים וכל מכלול העשייה דורשים מקום ותקציב גדולים בהרבה למען המשך קיומם.

לשם כך עלינו לגייס תקציבים נוספים, שברובם יגיעו מתרומות. אי לכך, חשיבותו של סעיף 46, העוסק בקבלת תרומות המווכרות על ידי רשויות המס בישראל, גבוה מאוד. היום, יותר מתמיד, הארגון עושה רבות לקבלת הכרה כמוסד ציבורי לעניין תרומות לפי סעיף 46, מה שיאפשר לקדם ענייניהם של נכי ואלמנות נפגעי עבודה בישראל. בנוסף, בימים אלה אנחנו פועלים נמרצות כדי לקדם את החוק לאי שלילת קצבת התלויים לאלמנה שתינשא מחדש.

אנא, הירשמו לדף הפייסבוק שלנו ולאתר הארגון באינטרנט. כך תוכלו להיות מעודכנים בכל עת ותצטרפו לעשייה ולפעילות הענפה שלנו בכל רחבי הארץ. כתובת האתר: www.ina.org.il

בחזון הארגון הגדרנו הקמה של מרכזים קהילתיים בכל הארץ, שיהוו בית חם לחברי הארגון, יכללו מועדון חברים, חדר כושר ובריכה טיפולית ויהיו מוקד לגיבוש חברתי. בתל אביב, ירושלים וחיפה כבר הקמנו מרכזים לחברי הארגון ולאחרונה הוקצתה לנו קרקע בבאר שבע, בסיועו המבורך של ראש העיר רוביק דנילוביץ'. על קרקע זו נבנה את המקום שיהווה מוקד משיכה ופעילות לחברי הארגון ולאחרים.

אני מבקש להודות לפרופ' שלמה מור-יוסף, מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי, על שיתוף הפעולה בעשייה למען חברי הארגון. תודה רבה גם לרוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע, על האוזן הקשבת לצרכינו, על שיתוף הפעולה ועל הבנת החשיבות הרבה של הקמת מרכז קהילתי עבורנו והירתמותו לעניין באמצעות הקצאת הקרקע.

ובעיקר, אני מודה מקרב לב לכולכם, חברים יקרים, על עשייתכם למען חברי הארגון ובכלל!

לאחרונה, המוסד לביטוח לאומי התחיל להפעיל את תקנה 37 (לכאורה קיימת הטבה רפואית מבחינת הנכה) ונכים רבים זומנו לוועדות רפואיות. הנהלת הארגון פעלה על מנת להשהות, בינתיים, את הזמנתם של הנכים. החברים שהוזמנו או יוזמנו לפי תקנה 37 מתבקשים לפנות למשרדי הארגון באזור מגוריהם, בכדי לקבל סיוע והכוונה.

שלכם,
יוסי דדוש
יו"ר הארגון הארציהמידע הנמסר באתר האינטרנט של הארגון הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע ראשוני לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו בעתיד בעמוד תנאי השימוש. המידע, המדריכים והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע הגולשים בלבד, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או הליך אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר.
כל הזכויות שמורות - 2015 - ארגון נכי ואלמנות נפגעי תאונות עבודה בישראל
URL בניית אתרים